top of page

EDUMEB 
Okul Otomasyonu

EDUMEB Nedir?

EDUMEB; Eğitim kurumları kullanımına sunulan modüler yapısı ile bütüncül bir yapıdır.

 

Web tabanlı olması, MEB ve E-Okul uyumunun yanında geliştirilebilir yapısı ile eğitim kurumlarının çevresinde birleşen her bir kademenin; öğrenci, öğretmen, veli, kurum yöneticileri ve kurum sahiplerinin ihtiyaçlarını tek panel üstünden giderilmesini hedefler.

Neden EDUMEB?

Kendi içerisinde kullanıcı taleplerine karşılık verebilecek yapısı ile ihtiyaçlar doğrultusunda oluşturabileceğiniz farklı içeriklerde üçüncü kişilere ihtiyacınızı en aza indirir.

Web Site Ana Modülü

Panel kullanımına başladığınız anda kurumunuza ait ve varsa alt kurumlarınızın her birine ait panel üstünden yönetebileceğiniz bir web site... Ana kurum web sitesi üstünden tüm alt kurum web sitelerine yayın kolaylığı...

Finansal İşlemler Ana Modülü

Firma fatura kaydı ve takibi, cari hareketler kayıtları ve takibi, sanal pos ve online ödeme uyumluluğu, alacak ve borç takibi işlemleri... Finansal işlemlere yönelik başka bir çözüm ortağına ihtiyacınız olmayacak.

Okul Yönetimi Ana Modülü

Öğrenci, veli, öğretmen ve okul personeli kayıtları, sözleşme kaydı ve takibi, hizmet kayıtları,  ders saati ve ders programı kayıtları... Kurumunuza ait oda tanımlamaları ve şube yapılandırmaları... Yapınız da kontrol altında. Takip etmek ve yönetmek için yorulmayın.

bottom of page